VIDEO | Lecce – Parma 2-2. Remiză dramatică în derby-ul românesc din Serie A VIDEO | Lecce – Parma 2-2. Remiză dramatică în derby-ul românesc din Serie A
VIDEO | Real Madrid a făcut spectacol cu Espanyol VIDEO | Real Madrid a făcut spectacol cu Espanyol
VIDEO | Daniel Bîrligea a debutat la FCSB, dar a fost înlocuit la pauză şi a reacţionat: „Nu ştiu dacă din fericire sau din supărare” VIDEO | Daniel Bîrligea a debutat la FCSB, dar a fost înlocuit la pauză şi a reacţionat: „Nu ştiu dacă din fericire sau din supărare”
E gata! Tony revine în fotbalul românesc E gata! Tony revine în fotbalul românesc
Gigi Becali, prima reacţie după debutul lui Bîrligea! "Să nu cumva" Gigi Becali, prima reacţie după debutul lui Bîrligea! "Să nu cumva"
Gigi Becali s-a contrazis singur! "Unde e faultul? / E fault clar!" Gigi Becali s-a contrazis singur! "Unde e faultul? / E fault clar!"

A fost delegată brigada de arbitri pentru meciul Dinamo - Oţelul Galaţi

Superliga Publicat de Vlad Militaru pe 17 feb 2024

Arbitrii şi observatorii partidelor care vor avea loc, duminică, în etapa a X-a a Superligii, au fost delegaţi în felul următor:

FC Botoşani - Universitatea Craiova, ora 17:30

• Arbitri: Kovacs Szabolcs - Adrian Vornicu, Mihăiţă Necula - Marius Onuţ
  • Camera VAR: Bogdan Dumitrache, Alexandru Cerei
  • Observatori: Cristian Nica, Bogdan Buhuş

FC Botoşani – Universitatea Craiova, meci contând pentru etapa cu numărul 26 din Superligă, va fi transmis în direct de către Prima Sport 1, duminică, de la ora 17:30. Partida poate fi urmărită şi online prin intermediul platformei www.primaplay.ro, locul unde se văd toate confruntările din campionatul României şi cele mai importante din Liga 1.

Dinamo - Oţelul Galaţi, ora 20:00

• Arbitri: Andrei Moroiţă - Andrei Constantinescu, Valentin Ionel Dumitru - Claudiu Marcu
  • Camera VAR: Cătălin Popa, Valentin Avram
  • Observatori: Irina Mîrţ, Eduard Alexandru.

Dinamo - Oţelul Galaţi, duel contând tot pentru runda 26 din Superligă, va fi transmis în direct de către Prima Sport 1, duminică, de la ora 20:00. De asemenea, partida poate fi urmărită şi online prin intermediul platformei www.primaplay.ro.