Caz incredibil în SuperLiga României?! Un fotbalist, acuzaţii grave Caz incredibil în SuperLiga României?! Un fotbalist, acuzaţii grave
Centrul Capitalei va fi traseu pentru etapa de Super Rally în weekend Centrul Capitalei va fi traseu pentru etapa de Super Rally în weekend
Cristiano Ronaldo spune că „nu-i mai pasă” să fie cel mai bun jucător din lume Cristiano Ronaldo spune că „nu-i mai pasă” să fie cel mai bun jucător din lume
”Răzvan Lucescu e rege la Salonic, frate! Îl văd toţi ca pe un sfânt”. Aşa e văzut Lucescu jr. de fanii PAOK-ului ”Răzvan Lucescu e rege la Salonic, frate! Îl văd toţi ca pe un sfânt”. Aşa e văzut Lucescu jr. de fanii PAOK-ului
VIDEO | Champions League se vede în direct pe canalele Prima Sport! Stuttgart - Sparta Praga, în direct, la Prima Sport 1 şi  Salzburg - Brest, în direct, la Prima Sport 2 VIDEO | Champions League se vede în direct pe canalele Prima Sport! Stuttgart - Sparta Praga, în direct, la Prima Sport 1 şi Salzburg - Brest, în direct, la Prima Sport 2
Petrolul anunţă că turcii sunt istorie! Restanţe pe trei luni la clubul din Prahova

Adrian Rus a înscris un gol pentru Pafos în campionatul Ciprului

Alte campionate externe Publicat de Daian Cutu pe 31 ian 2024

Fotbalistul echipei Pafos, Adrian Rus, a înscris un gol în meciul terminat la egalitate, miercuri, pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia Apollon, în etapa a 22-a a campionatului Ciprului.

Apollon a deschis scorul în minutul 28, prin Marques. Rus a egalat în minutul 89.

Rus şi celălalt român de la Pafos, Vlad Dragomir, au fost integralişti.

La Apollon, Andrei Artean a jucat de asemenea pe toată durata partidei.

Pafos ocupă loculu 4 în clasament, cu 42 de puncte, în timp ce Apollon este pe 7, cu 34 de puncte.