Incidente la un meci din Suedia! Portarul echipei Landskrona a urcat în tribună pentru a se încăiera cu fanii Incidente la un meci din Suedia! Portarul echipei Landskrona a urcat în tribună pentru a se încăiera cu fanii
Kyros Vassaras, comunicat despre golul marcat de Petrolul în meciul cu FCSB Kyros Vassaras, comunicat despre golul marcat de Petrolul în meciul cu FCSB
Unirea Ungheni - Corvinul 1-2. Hunedorenii au întors meciul în repriza a doua Unirea Ungheni - Corvinul 1-2. Hunedorenii au întors meciul în repriza a doua
FRF, comunicat oficial despre situaţia biletelor de la meciul Cipru - România FRF, comunicat oficial despre situaţia biletelor de la meciul Cipru - România
Naomi Osaka şi Patrick Mouratoglou şi-au oficializat colaborarea Naomi Osaka şi Patrick Mouratoglou şi-au oficializat colaborarea
Wojciech Szczesny este în negocieri cu Barcelona Wojciech Szczesny este în negocieri cu Barcelona

"Aici dădeam şi eu gol. Pac, dai la colţul lung, gol". Gigi Becali îi dă lecţii lui Băluţă după ce fotbalistul a irosit o şansă mare de a marca | VIDEO EXCLUSIV

FCSB Publicat de Tudor Moisa pe 3 oct 2023

FCSB a scos doar un punct în partida cu Universitatea Cluj, motivul pentru care Gigi Becali şi-a criticat jucătorii.

Chiar dacă a recunoscut că i-a plăcut cum a jucat Băluţă, patronul FCSB s-a enervat când a revăzut ocazia mare ratată de fotbalist în prima repriză.

"Mi-a plăcut Băluţă. A avut faza aia în prima repriză, acum el nu s-a orientat. Dai exterior, eu nu înţeleg. Ce e asta?

Eu nu înţeleg aşa ceva. Aici dădeam şi eu gol. Pac, dai la colţul lung, gol.

Dacă era Băluţă în teren nu se mai întâmpla asta, să ne egaleze. Băluţă nu a mai putut fizic, a cerut schimbare." a spus Gigi Becali la Fotbal Show.