Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău
Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B
Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga
VIDEO | Unirea Slobozia - ”U” Cluj 2-2, în direct, pe Prima Sport 1. Ardelenii întorc partida în startul reprizei secunde
Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd” Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd”
Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă

Ana Bogdan a acces în turul doi al calificărilor la Wuhan

Tenis Publicat astăzi, 15:10

Ana Bogdan (31 de ani, locul 120 WTA) a acces, sâmbătă, în turul doi al calificărilor la turneul WTA 1000 de la Wuhan (China), cu premii de 3.221.715 de dolari.

Bogdan a beneficiat în primul tur de abandonul britanicei Harriet Dart (28 de ani, locul 61 WTA), după ce românca a câştigat primul set, scor 6-0.

Pentru un loc pe tabloul principal, Bogdan va evolua cu japoneza Mai Hontama (25 de ani, locul 116 WTA).

Premiul pentru accederea în turul doi al calificărilor este de 8.828 de dolari şi 20 de puncte WTA.