Dorinel Munteanu a ieşit la atac după cu partida contra Craiovei: ”Le-am spus clar că nu am fost prieten cu ei!” | VIDEO

Un nou transfer spectaculos la FCSB pentru titlu şi Europa League? MM Stoica a pus ochii pe starul rivalei: ”E ca un maratonist care ştie fotbal. Nu înţelegi ce joacă. Pe noi ne-a omorât!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Real Madrid – Villarreal 2-0. Dani Carvajal s-a accidentat grav VIDEO | Real Madrid – Villarreal 2-0. Dani Carvajal s-a accidentat grav
VIDEO | Gâlcă nu e mulţumit de nivelul etalat cu Oţelul. ”Au pus şi ei multă presiune” VIDEO | Gâlcă nu e mulţumit de nivelul etalat cu Oţelul. ”Au pus şi ei multă presiune”
VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1. Start fulminant, continuare anostă VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1. Start fulminant, continuare anostă
Emil Săndoi ştie de ce a fost răpus de Dan Petrescu: ”Trebuia să facem asta!”

Dorinel Munteanu, supărat pe un jucător de la Oţelul. ”Nu ajută echipa, la revedere”

Oțelul Galați Publicat de Daian Cutu pe 28 oct 2023

Oţelul Galaţi a remizat pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa FC Hermannstadt, într-un meci din etapa a 14-a a Superligii.

Pentru Hermannstadt a deschis scorul Lovric de la Oţelul, în minutul 70, cu un autogol. Pentru gălăţeni a egalat Pop, în minutul 90, din penalty.

Dorinel Munteanu a declarat că a fost foarte supărat pe prestaţia lui Ştefan Bodişteanu. Tehnicianul a explicat de ce a ales să îl schimbe încă din minutul 21.

”Dacă adversarul nostru este mulţumit cu un punct, eu nu pot să fiu mulţumit cu acest punct. Atât în prima, cât şi a doua repriză am avut ocaziile mai importante. Vreau să remarc efortul băieţilor.

Am luat un gol prostesc, venit de nicăieri. Ne-au prins pe un contraatac şi am greşit. Nu ştiu cine a greşit. Voi discuta cu băieţii.

(n.r. schimbarea rapidă a lui Bodişteanu) Puteam să îl schimb din minutul 5, nu din minutul 17 . Asta trebuie să fie o învăţătură de minte pentru el. A venit ca talent, să ajute echipa, nu să facă figuraţie pe teren. Asta este valabil pentru toţi jucătorii pe care i-am adus.