Inovaţie şi Viteză: Dominic Marcu şi Tesla Model S Plaid în Top 10 la Trofeul Poiana Braşov Inovaţie şi Viteză: Dominic Marcu şi Tesla Model S Plaid în Top 10 la Trofeul Poiana Braşov
VIDEO | Germania - Ţările de Jos 1-0. Leweling a fost protagonistul partidei VIDEO | Germania - Ţările de Jos 1-0. Leweling a fost protagonistul partidei
VIDEO | Belgia rămâne fără victorie acasă cu Franţa din 1981 VIDEO | Belgia rămâne fără victorie acasă cu Franţa din 1981
VIDEO | Italia - Israel 4-1. ”Squadra Azzura” a făcut recital, iar adversarii au marcat direct din corner VIDEO | Italia - Israel 4-1. ”Squadra Azzura” a făcut recital, iar adversarii au marcat direct din corner
Victor Becali a oferit răspunsul după acuzaţiile lui Mircea Lucescu: ”N-am nicio problemă cu Răzvan Lucescu!”

VIDEO | O nouă seară magică în Nations League VIDEO | O nouă seară magică în Nations League

Echipa lui Şumudică a condus cu 2-0, dar nu a reuşit să obţină victoria, în campionatul Arabiei Saudite

Alte campionate externe Publicat de Daian Cutu pe 17 feb 2023

Al Raed, antrenată de Marius Şumudică a remizat în deplasare, scor 2-2, cu echipa Al Wahda, într-un meci din etapa a 17-a a campionatului Arabiei Saudite.

Al Raed a condus cu 2-0, prin golurile marcate de Tavares, în minutele 35 şi 54.

Al Wahda a egalat prin Anselmo ’62 şi Hejji ’72.

Silviu Lung Jr. a fost integralist la Al Raed, în timp ce Alexandru Mitriţă a jucat până în minutul 82.

Al Raed ocupă locul 10 în clasament, cu 20 de puncte, în timp ce Al Wahda este pe 13, cu 16 puncte. Lider este Al Nassr, care arae 40 de puncte.