VIDEO | FTC Budapesta - Gloria Bistriţa 32-28. Ardelencele au fost conduse la 8 goluri în prima parte VIDEO | FTC Budapesta - Gloria Bistriţa 32-28. Ardelencele au fost conduse la 8 goluri în prima parte
Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău
Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B
Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga
VIDEO | Unirea Slobozia - ”U” Cluj 2-2, în direct, pe Prima Sport 1. Ardelenii întorc partida în startul reprizei secunde
Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd” Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd”

Fabio Grosso după incidentele de duminică: “S-ar fi putut întâmpla o tragedie”

Ligue 1 Publicat de Daian Cutu pe 31 oct 2023

Antrenorul echipei Olympique Lyon, Fabio Grosso, care a fost rănit în timpul atacului de duminică seara de la Marsilia, a notat, marţi, în social media, că s-ar fi putut întâmpla o tragedie.

Rănit la faţă de un obiect în momentul în care autocarul echipei Lyon a fost atacat cu pietre duminică, pe drumul spre Velodrome, ceea ce a dus la amânarea meciului dintre OM şi OL, Fabio Grosso a postat următorul mesaj pe Instagram, marţi:

“Ceea ce s-a întâmplat duminică seară ar fi putut fi o tragedie, şi cu siguranţă a fost pentru sport şi pentru toţi cei care îl iubesc.

Sper din toată inima că va servi drept lecţie pentru viitorul NOSTRU.

VĂ MULŢUMESC TUTUROR PENTRU SUSŢINERE ŞI APROPIERE.