Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză
LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League se vede la Prima Sport! Barcelona, Arsenal şi Atletico joacă acum LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League se vede la Prima Sport! Barcelona, Arsenal şi Atletico joacă acum

FCSB şi-a aflat programul în Europa League. Cu Manchester United joacă abia în 2025

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 31 aug 2024

FCSB s-a calificat în grupele Europa League, după ce a învins-o pe LASK Linz, scor 1-0, joi seară.

Vineri, de la ora 14:00, a avut loc tragerea la sorţi pentru faza principală din Europa League. FCSB a fost repartizată în urna a patra, iar la Bucureşti va veni Manchester United!

De asemenea, FCSB a picat cu două echipe din Grecia: Olympiakos, câştigătoarea Conference League şi PAOK, deţinătoarea titlului în competiţia internă.

Cel mai aşteptat duel va avea loc abia în 2025, pe 30 ianuarie, când va veni în România galonata Manchester United. De menţionat este faptul că toate partidele campioanei României în Europa League vor avea loc joi.