VIDEO | Rayo Vallecano – Atletico Madrid 1-1. Andrei Raţiu e pe val în La Liga! A dat pasă de gol VIDEO | Rayo Vallecano – Atletico Madrid 1-1. Andrei Raţiu e pe val în La Liga! A dat pasă de gol
VIDEO | Ioan Ovidiu Sabău a vorbit despre presiunea primului loc. ”Jucătorii sunt foarte supăraţi” VIDEO | Ioan Ovidiu Sabău a vorbit despre presiunea primului loc. ”Jucătorii sunt foarte supăraţi”
VIDEO | Inter - AC Milan 1-2. ”Derby della Madonnina” s-a decis în minutul 89 VIDEO | Inter - AC Milan 1-2. ”Derby della Madonnina” s-a decis în minutul 89
Echipa Europei a câştigat în meciul decisiv Laver Cup Echipa Europei a câştigat în meciul decisiv Laver Cup
VIDEO | ”Nu am pasat, nu am jucat bine”. Semnal de alarmă tras de Costel Gâlcă VIDEO | ”Nu am pasat, nu am jucat bine”. Semnal de alarmă tras de Costel Gâlcă
VIDEO | Nicuşor Bancu, dezamăgit de meciul de pe Cluj Arena. ”Sper să ne revenim cât mai repede” VIDEO | Nicuşor Bancu, dezamăgit de meciul de pe Cluj Arena. ”Sper să ne revenim cât mai repede”

FCSB şi CFR Cluj luptă astăzi pentru calificare! Ambele dueluri vor fi analizate de experţii Prima Sport în studio-ul Fotbal Show

Emisiuni Publicat pe 29 aug 2024

Pafos şi CFR Cluj se vor duela astăzi, de la ora 20:00, în returul play-off-ului Conference League. Meciul va fi în direct la Prima Sport 1 şi online pe PrimaPlay.ro

În tur, vicecampioana României s-a impus, scor 1-0, deşi a avut pentru mai mult de o repriză un om în minus, după eliminarea lui Ciprian Deac.

FCSB primeşte vizita lui LASK Linz, joi, de la ora 21:30, într-un meci ce face parte din manşa retur a play-off-ului pentru accederea în grupele Europa League. Partida va putea fi urmărită în format LIVE TEXT pe site-ul PrimaSport.ro. Rezultatul meciului tur a fost 1-1.

Ambele dueluri vor fi analizate în studio-ul Fotbal Show de către experţii Prima Sport. De la 19:00 şi de la 22:00, moderatorul emisiunii Alex Rădulescu îi va avea invitaţi pe Basarab Panduru şi Viorel Moldovan.