PSG a trecut şi de Rennes şi a bifat a cincea victorie în Ligue 1 PSG a trecut şi de Rennes şi a bifat a cincea victorie în Ligue 1
VIDEO | AC Milan - Lecce 3-0. Românii Alexandru Borbei şi Rareş Burnete au fost rezerve neutilizate la învinşi VIDEO | AC Milan - Lecce 3-0. Românii Alexandru Borbei şi Rareş Burnete au fost rezerve neutilizate la învinşi
VIDEO | Borussia Dortmund - Bochum 4-2. Gazdele au revenit spectaculos de la 0-2 VIDEO | Borussia Dortmund - Bochum 4-2. Gazdele au revenit spectaculos de la 0-2
VIDEO | ”Nu este bine”. Aspectul care l-a deranjat foarte tare pe Zeljko Kopic VIDEO | ”Nu este bine”. Aspectul care l-a deranjat foarte tare pe Zeljko Kopic
VIDEO | Liviu Ciobotariu era ferm convins că nu va pierde cu Dinamo. ”Am controlat jocul” VIDEO | Liviu Ciobotariu era ferm convins că nu va pierde cu Dinamo. ”Am controlat jocul”
VIDEO | Dinamo - FC Botoşani 2-2. Soarta partidei s-a răsturnat în ultimele minute VIDEO | Dinamo - FC Botoşani 2-2. Soarta partidei s-a răsturnat în ultimele minute

George Puşcaş, decisiv pentru Bari, în duelul cu echipa lui Marius Marin

Stranieri Publicat de Daian Cutu pe 20 apr 2024

Fotbalistul echipei Bari, George Puşcaş, a înscris un gol în meciul terminat la egalitate, sâmbătă, pe teren propriu, scor 1-1, în faţa formaţiei Pisa, în etapa a 34-a a ligii secunde din Italia.

Pisa a deschis scorul în minutul 3, prin Calabresi.

Puşcaş a egalat în minutul 60, din penalti. El a jucat până în minutul 76.

La oaspeţi, Marius Marin a fost integralist.

Pisa ocupă locul 9 în clasament, cu 44 de puncte, în timp ce Bari este pe 16, cu 36 de puncte. Lider este Parma, care are 70 de puncte.