PSG a trecut şi de Rennes şi a bifat a cincea victorie în Ligue 1 PSG a trecut şi de Rennes şi a bifat a cincea victorie în Ligue 1
VIDEO | AC Milan - Lecce 3-0. Românii Alexandru Borbei şi Rareş Burnete au fost rezerve neutilizate la învinşi VIDEO | AC Milan - Lecce 3-0. Românii Alexandru Borbei şi Rareş Burnete au fost rezerve neutilizate la învinşi
VIDEO | Borussia Dortmund - Bochum 4-2. Gazdele au revenit spectaculos de la 0-2 VIDEO | Borussia Dortmund - Bochum 4-2. Gazdele au revenit spectaculos de la 0-2
VIDEO | ”Nu este bine”. Aspectul care l-a deranjat foarte tare pe Zeljko Kopic VIDEO | ”Nu este bine”. Aspectul care l-a deranjat foarte tare pe Zeljko Kopic
VIDEO | Liviu Ciobotariu era ferm convins că nu va pierde cu Dinamo. ”Am controlat jocul” VIDEO | Liviu Ciobotariu era ferm convins că nu va pierde cu Dinamo. ”Am controlat jocul”
VIDEO | Dinamo - FC Botoşani 2-2. Soarta partidei s-a răsturnat în ultimele minute VIDEO | Dinamo - FC Botoşani 2-2. Soarta partidei s-a răsturnat în ultimele minute

Golul finalului de săptămână vine din Liga 3. Un jucător de la CSM Deva a marcat din propriul careu

Fotbal Romania Publicat de Daian Cutu pe 15 apr 2024

Mario Bărăitaru (17 ani) a reuşit un gol ce va ajunge probabil viral. Tânărul fotbalist al celor de la CSM Deva a prins un şut antologic în partida ACSO Filiaşi, din Liga 3, terminată 3-3.

Bărăitaru a încercat să degajeze un balon în minutul 19. A lovit în forţă iar mingea a intrat în poartă de la peste 60 de metri! Evident, spectatorii au rămas uluiţi de modul în care s-a marcat.

ACSO Filiaşi şi CSM Deva sunt angrenate în play-off-ul Seriei 7, fiind pe locurile 3 şi 4. La barajul pentru accederea în Liga 2 merg primele două.