Costel Pantilimon a câştigat la TAS! Suma pe care o va încasa fostul portar Costel Pantilimon a câştigat la TAS! Suma pe care o va încasa fostul portar
Fotbalistul le-a închis uşa în nas granzilor din Superligă şi are un singur gând: ”Ar trebui să fie momentul nostru!”

VIDEO | FC Bihor - Steaua, astăzi, de la ora 17:00, în direct la Prima Sport 1! Meci interesant în Liga 2 VIDEO | FC Bihor - Steaua, astăzi, de la ora 17:00, în direct la Prima Sport 1! Meci interesant în Liga 2
Helmut Duckadam a fost operat pe cord deschis cu succes: ”Sunt în salon, însă am dureri foarte mari”

Toate biletele pentru meciul cu Cipru, din Liga Naţiunilor, au fost vândute. Tricolorii vor avea 1528 de fani la Larnaca

Incredibil! Becali se implică în antrenamentele FCSB-ului, după egalul contra CFR-ului:  ”Măresc durata! Fac inteligenţă artificială, apare vocea mea direct cum s-au făcut două atingeri!”

Incredibil! Becali se implică în antrenamentele FCSB-ului, după egalul contra CFR-ului: ”Măresc durata! Fac inteligenţă artificială, apare vocea mea direct cum s-au făcut două atingeri!”

Halucinant! Ce au scandat fanii croaţi în finalul meciului dintre Rijeka şi Corvinul

Europa League Publicat de Tudor Moisa pe 1 aug 2024

Scene halucinante la partida dintre Rijeka şi Corvinul!

Croaţii s-au calificat în al treilea tur preliminar, după ce au câştigat duelul cu hunedorenii, scor 1-0, iar Sergiu Buş a ratat o lovitură de la 11 metri.

În prelungirile partidei, o sursă Prima Sport prezentă la meci ne-a semnalat că fanii croaţi au scandat în finalul meciului: "Ubi, ubi, ubi, cigani". Expresia se traduce în limba română: "Omorâţi tiganii".

Ulterior, am verificat pe transmisie informaţia, iar în minutul 90+8 se poate auzi foarte clar scandarea deplasată a fanilor croaţi!