Ultima oră
Alexandru Băluţă, revenire de senzaţie! Atacantul va lupta pentru primele locuri: ”Bine ai revenit”

Alexandru Băluţă, revenire de senzaţie! Atacantul va lupta pentru primele locuri: ”Bine ai revenit”
Obiceiul lui Maxime Sivis după meciurile de la Cupa Mondială: ”Îi sun şi iese mereu o dezbatere interesantă” | EXCLUSIV Obiceiul lui Maxime Sivis după meciurile de la Cupa Mondială: ”Îi sun şi iese mereu o dezbatere interesantă” | EXCLUSIV
Decizie finală cu privire la transferul lui Remus Guţea la FCSB. ”Într-o discuţie cu conducerea clubului am luat decizia” Decizie finală cu privire la transferul lui Remus Guţea la FCSB. ”Într-o discuţie cu conducerea clubului am luat decizia”
Probleme pentru Cristi Chivu, după ce a semnat prelungirea cu Inter Probleme pentru Cristi Chivu, după ce a semnat prelungirea cu Inter
OFICIAL | Sepsi, de neoprit! A transferat un fotbalist cu selecţii în naţionala Braziliei: ”Ne întărim” OFICIAL | Sepsi, de neoprit! A transferat un fotbalist cu selecţii în naţionala Braziliei: ”Ne întărim”
Selecţionerul Argentinei consideră că pauzele de hidratare ajută echipele mai slabe. ”Are timp să se recupereze” Selecţionerul Argentinei consideră că pauzele de hidratare ajută echipele mai slabe. ”Are timp să se recupereze”

Încă patru jucători de la Bayern Munchen au intrat în carantină

Bayern Munchen Publicat pe 21 nov 2021
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38296/20475437/1/bayern-munchen-aaaaaa.jpg

Încă patru jucători al echipei Bayern Munchen, Serge Gnabry, Jamal Musiala, Eric-Maxim Choupo-Moting şi Michael Cuisance, au intrat în carantină după ce au fost în contact cu o persoană testată pozitiv cu coronavirus, a anunţat clubul bavarez. Potrivit L'Equipe, cei patru nu sunt vaccinaţi împotriva covid-19,

Serge  Gnabry, Jamal Musiala, Eric-Maxim Choupo-Moting şi Michael Cuissance au intrat în carantină după discuţii cu autorităţile sanitare. Ei au intrat în contact cu cineva din cercul apropiat al echipei FC Bayern care a fost testat pozitiv cu coronavirus”, este anunţul de pe site-ul grupării.

Bild an Sonntag a notat, în acest weekend, că ayern Munchen a decis să le reducă salariile jucătorilor nevaccinaţi împotriva Covid-19 şi obligaţi să stea în izolare, precum Joshua Kimmich, plasat în carantină după ce a intrat în contact cu persoane infectate. Kimmich, în vârstă de 26 de ani, a fost plasat în izolare pentru a doua oară, vineri, din cauza unei noi expuneri la coronavirus.

Tocmai ieşise din carantină, marţi, după ce a intrat în contact cu coechipierul Niklas Sule, care a fost testat pozitiv săptămâna trecută.

 

 

mail-share icon Email
viewscnt

Bayern Munchen

Ultimele articole Toate articolele