Victorie clară în teren pentru tricolori, victorie clară în audienţe pentru Prima TV. Peste 2.6 milioane de români au urmărit meciul de la Larnaca Victorie clară în teren pentru tricolori, victorie clară în audienţe pentru Prima TV. Peste 2.6 milioane de români au urmărit meciul de la Larnaca
Jucătorul, OUT pentru partida cu Lituania! Problema lui Mircea Lucescu, după victoria categorică din meciul cu Cipru Jucătorul, OUT pentru partida cu Lituania! Problema lui Mircea Lucescu, după victoria categorică din meciul cu Cipru
Justiţia a respins un nou raport medical al presupusei victime, în cazul rugbiştilor francezi acuzaţi de viol în Argentina Justiţia a respins un nou raport medical al presupusei victime, în cazul rugbiştilor francezi acuzaţi de viol în Argentina
Simone Tempestini, pe 3 după prima zi a finalei Campionatului European de raliuri Simone Tempestini, pe 3 după prima zi a finalei Campionatului European de raliuri
Editorial Vlad Măcicăşan | Fericirea, la români Editorial Vlad Măcicăşan | Fericirea, la români
FOTO | Momentul superb de după meciul cu Cipru! Stanciu şi-a făcut un selfie cu suporterii aflaţi la Larnaca FOTO | Momentul superb de după meciul cu Cipru! Stanciu şi-a făcut un selfie cu suporterii aflaţi la Larnaca

Irina Begu şi Anhelina Kalinina au fost eliminate în ”sferturi” la dublu, la Miami Open

Tenis Publicat de Daian Cutu pe 29 mar 2023

Irina Begu şi colega sa, Anhelina Kalinina (Ucraina), au fost eliminate în sferturile de finală ale probei de dublu de la Miami Open.

Begu şi Kalihina au fost învinse de perechea Bernarda Pera/Magda Linette (SUA/Polonia), scor 6-3, 7-6 (5).

Meciul a durat o oră şi 38 de minute.

Premiul pentru accederea în sferturi la dublu este de 62.630 de dolari şi 215 puncte WTA.