Probleme financiare uriaşe la un club din Liga 2! Jucătorii sunt neplătiţi de jumătate de an Probleme financiare uriaşe la un club din Liga 2! Jucătorii sunt neplătiţi de jumătate de an
Sorin Cârţu nu s-a mai abţinut după ce Gâlcă a remizat cu ”U” Cluj: ”Nu-mi vorbiţi mie de titlu! Nu ai cum să vorbeşti! Mă deranjează asta”

Miliardarul american Dan Friedkin cumpără un club din Premier League Miliardarul american Dan Friedkin cumpără un club din Premier League
Becali visa să încaseze 15 milioane de euro pe el, dar l-a scos după 45 de minute şi s-a convins: ”Foarte slab, nu mă aşteptam să fie aşa. Nici n-a atins mingea!”

Fost preşedinte al clubului Valencia: ”Eu spun despre Real Madrid că este Realul Imigranţilor” Fost preşedinte al clubului Valencia: ”Eu spun despre Real Madrid că este Realul Imigranţilor”
FC Argeş a rezolvat problema tehnicianului. A condus deja primul antrenament FC Argeş a rezolvat problema tehnicianului. A condus deja primul antrenament

Istvan Kovacs, delegat la o partidă crucială în lupta pentru play-off

Fotbal Romania Publicat de Tudor Moisa pe 27 feb 2024

Astăzi au fost delegaţi arbitri de la partidele din Superligă, de miercuri. Universitatea Cluj - Farul, de la 18:30, respectiv Rapid - UTA, de la 21:00, vor fi în direct la Prima Sport şi online pe PrimaPlay.ro.

La partida din Ardeal a fost numit la centru Istvan Kovacs, iar meciul din Giuleşti va fi arbitrat de Cătălin Popa.

Arbitrii şi observatorii partidelor care vor avea loc, miercuri, în etapa a 28-a din Superligă: