VIDEO | Farul - Sepsi, astăzi, de la ora 16:00, în direct la Prima Sport 1! Trupa lui Gică Hagi, fără victorie de 3 etape VIDEO | Farul - Sepsi, astăzi, de la ora 16:00, în direct la Prima Sport 1! Trupa lui Gică Hagi, fără victorie de 3 etape
VIDEO | ”U” Cluj - Universitatea Craiova, ASTĂZI, de la 21:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oltenii întâlnesc liderul din Superliga VIDEO | ”U” Cluj - Universitatea Craiova, ASTĂZI, de la 21:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oltenii întâlnesc liderul din Superliga
VIDEO | Lecce – Parma 2-2. Remiză dramatică în derby-ul românesc din Serie A VIDEO | Lecce – Parma 2-2. Remiză dramatică în derby-ul românesc din Serie A
VIDEO | Real Madrid a făcut spectacol cu Espanyol VIDEO | Real Madrid a făcut spectacol cu Espanyol
VIDEO | Daniel Bîrligea a debutat la FCSB, dar a fost înlocuit la pauză şi a reacţionat: „Nu ştiu dacă din fericire sau din supărare” VIDEO | Daniel Bîrligea a debutat la FCSB, dar a fost înlocuit la pauză şi a reacţionat: „Nu ştiu dacă din fericire sau din supărare”
E gata! Tony revine în fotbalul românesc E gata! Tony revine în fotbalul românesc

Jandarmeria a aplicat sancţiuni la meciul României cu Bulgaria

Fotbal Romania Publicat de Tudor Moisa pe 5 iun 2024

Jandarmeria Bucureşti anunţă că la finalul partidei România – Bulgaria s-au aplicat patru sancţiuni contravenţionale, dintre care una societăţii de pază şi protecţie.

Cele patru sancţiuni sunt în valoare totală de 4.000 de lei.

Cea aplicată societăţii specializate de pază şi protecţie, de 2.000 de lei, a fost pentru nerespectarea obligaţiilor ce-i revin.

Jandarmeria Capitalei a mai anunţat că s-a constatat şi întocmit un act de sesizare în vederea înaintării către organele abilitate, în conformitate cu legea privind prevenirea şi combaterea traficului şi consumului ilicit de droguri.

Echipa României încheiat la egalitate, scor 0-0, cu naţionala Bulgariei, în penultimul meci susţinut de tricolori înainte de EURO 2024, marţi, pe Stadionul Steaua.