VIDEO | Real Madrid - Alaves 3-2. ”Galacticii” au condus la 3 goluri, dar au tremurat serios pe final VIDEO | Real Madrid - Alaves 3-2. ”Galacticii” au condus la 3 goluri, dar au tremurat serios pe final
VIDEO | Atalanta - Como 2-3. Surpriză în Serie A! VIDEO | Atalanta - Como 2-3. Surpriză în Serie A!
E gata! Comisia tehnică pentru arbitri a luat decizia finală, după ce Jude Bellingham l-a insultat pe arbitru la meciul cu Espaynol E gata! Comisia tehnică pentru arbitri a luat decizia finală, după ce Jude Bellingham l-a insultat pe arbitru la meciul cu Espaynol
Încă un coechipier de top pentru Florinel Coman! Starul trecut pe la Sevilla şi PSG a semnat cu Al-Gharafa Încă un coechipier de top pentru Florinel Coman! Starul trecut pe la Sevilla şi PSG a semnat cu Al-Gharafa
Jucătorul de 80 de milioane de euro, OUT în urma unei accidentări! Inter a făcut anunţul Jucătorul de 80 de milioane de euro, OUT în urma unei accidentări! Inter a făcut anunţul
EXCLUSIV | S-a aflat cine este principalul vinovat pentru scandalul biletelor vândute suporterilor Rapidului la masa presei: „A fost o eroare” EXCLUSIV | S-a aflat cine este principalul vinovat pentru scandalul biletelor vândute suporterilor Rapidului la masa presei: „A fost o eroare”

Jucătorul de 80 de milioane de euro, OUT în urma unei accidentări! Inter a făcut anunţul

Inter Publicat ieri, 22:25

Mijlocaşul italian Nicolo Barella s-a accidentat la coapsă şi va lipsi în perioada următoare din echipa lui Inter Milano.

Nicolo Barella (27 de ani) s-a accidentat duminică, în „Derby de la Madonnina”, meci pierdut de Inter cu 1-2 în faţa lui AC Milan şi a fost înlocuit în minutul 74.

Mijlocaşul internaţional italian a suferit o întindere la coapsă şi va lipsi de pe teren până la următoarea pauză internaţională. Astfel, Barella va absenta din echipa lui Inter în confruntările cu Udinese şi Torino, din Serie A, precum şi în meciul cu Steaua Roşie Belgrad, în Liga Campionilor.

Clubul lombard a anunţat că starea jucătorului va fi reevaluată săptămâna viitoare.