”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Jucătorul FCSB-ului, ironizat după prestaţia din meciul cu CFR Cluj: ”Parcă e un fluturaş” | EXCLUSIV

FCSB Publicat pe duminică, 23:56

CFR Cluj a remizat pe teren propriu, scor 2-2, cu FCSB, într-un meci din etapa a noua a Superligii, în care a condus cu 2-0.

Ardelenii au condus cu 2-0 după dubla lui Louis Munteanu (’36, ’49), însă campioana României a revenit prin reuşitele lui Băluţă (’59) şi Dawa (‘88).

Imediat după fluierul final, Marius Baciu a analizat în studio-ul Fotbal Show prestaţia elevilor lui Elias Charalambous şi l-a ironizat pe Octavian Popescu.

„Am văzut iarăşi la mulţi jucători foarte multe atingeri de balon, nu mai e jocul combinativ, să joace repede.

Tavi Popescu parcă e un fluturaş pe teren, imediat cade. Nu îl văd ineficient aşa în lateral foarte mult. Nici pe Olaru nu l-am văzut extraordinar.” , a declarat Marius Baciu, la Prima Sport.