Ce mesaj le-a transmis Alex Mitriţă suporterilor olteni: ”Nu ai cum să procedezi aşa!” | VIDEO

Panduru a intervenit imediat după meciul Craiovei: ”Nu poţi să îi reprosezi absolut nimic. El este foarte corect cu fotbalul!” | VIDEO EXCLUSIV Panduru a intervenit imediat după meciul Craiovei: ”Nu poţi să îi reprosezi absolut nimic. El este foarte corect cu fotbalul!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Bournemouth - Southampton 3-1. Gazdele urcă în zona mediană a clasamentului VIDEO | Bournemouth - Southampton 3-1. Gazdele urcă în zona mediană a clasamentului
VIDEO | Costel Gâlcă a scăpat de seria nefastă şi a avut un mesaj pentru fani. ” Încercăm să câştigam toate punctele” VIDEO | Costel Gâlcă a scăpat de seria nefastă şi a avut un mesaj pentru fani. ” Încercăm să câştigam toate punctele”
VIDEO | Românii au strălucit în Parma - Cagliari! Man a reluat magistral din careu, iar replica a venit printr-o execuţie fabuloasă semnată de Marin VIDEO | Românii au strălucit în Parma - Cagliari! Man a reluat magistral din careu, iar replica a venit printr-o execuţie fabuloasă semnată de Marin
VIDEO | Adrian Mihalcea, concluzii amare. ”Îmi era frică să nu fie scorul mai mare” VIDEO | Adrian Mihalcea, concluzii amare. ”Îmi era frică să nu fie scorul mai mare”

Juventus se încură cu Verona şi poate pierdut locul secund în Serie A

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 17 feb 2024

Hellas Verona a încheiat la egalitate sâmbătă, pe teren propriu, scor 2-2, cu formaţia Juventus Torino, în etapa a 25-a din Serie A.

Gazdele au reuşit să deschidă scorul în minutul 11, prin eurogolul lui Michael Folorunsho şi au mai avut o ocazie bună două minute mai tîrziu. Vlahovic a adus egalarea pentru „Bătrâna Doamnă”, în minutul 24, din penalti.

După reluare, în minutul 52, Noslin, unul dintre cei mai periculoşi oameni ai gazdelor, a reuşit să aducă pe Verona în avantaj, însă torinezii au egalat după numai trei minute, prin Rabiot.

Ambele echipe au căutat golul victoriei, dar meciul s-a încheiat la egalitate, 2-2 şi oaspeţii se află la al patrulea meci consecutiv fără victorie.

În clasament, Juventus este pe locul al doilea, cu 54 de puncte, iar Verona se află pe 17, cu 20 de puncte.