”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Kevin De Bruyne şi-a criticat coechipierii! "Nu şi-au făcut treaba"

Fotbal Internațional Publicat de Tudor Moisa pe 10 sep 2024

Franţa a învins Belgia, scor 2-0, luni seară, în Nations League.

La finalul partidei, Kevin De Bruyne i-a luat în colimator pe coechiperi, despre care a spus că nu şi-au făcut treaba, Superstarul belgian a ţinut totuşi să precizeze că Franţa e mai puternică, dar s-a declarat total nemulţumit de atitudinea colegilor săi.

"Da, Franţa este mai puternică decât noi.

Am spus cu voce tare ce credeam despre Genk când aveam 18 ani, dar nu mai fac asta la 33 de ani. Mi-am spus părerea în vestiar la pauză.

Când nu eşti suficient de bun pentru top, trebuie să dai totul şi eu nici măcar nu am văzut asta. Pot accepta că nu suntem la fel de buni ca în 2018, am fost primul care a spus asta, dar nu pot tolera modul în care am jucat în seara asta”, a declarat Kevin De Bruyne.