”Toată lumea m-a primit cu căldură”. A ajuns în Superliga şi s-a declarat impresionat de ce a găsit în România ”Toată lumea m-a primit cu căldură”. A ajuns în Superliga şi s-a declarat impresionat de ce a găsit în România
Belgianul Remco Evenepoel, a doua oară consecutiv campion mondial la contratimp Belgianul Remco Evenepoel, a doua oară consecutiv campion mondial la contratimp
”Nu mai există recunoştinţă”. Mircea Rednic, foarte supărat după ce Răzvan Oaidă a ales altă echipă din Superliga ”Nu mai există recunoştinţă”. Mircea Rednic, foarte supărat după ce Răzvan Oaidă a ales altă echipă din Superliga
”Mi-au dat doi an contract, până la 45 de ani sunt acolo”. Prima uriaşă primită de Bănel Nicoliţă pentru a semna cu un club din Liga 4 ”Mi-au dat doi an contract, până la 45 de ani sunt acolo”. Prima uriaşă primită de Bănel Nicoliţă pentru a semna cu un club din Liga 4
Valentin Suciu ştie unde s-a pierdut duelul cu Gică Hagi. ”Acum nu mai putem face nimic” Valentin Suciu ştie unde s-a pierdut duelul cu Gică Hagi. ”Acum nu mai putem face nimic”
Alibec a explicat de ce nu a executat al doilea penalty cu Sepsi. ”Dacă n-a marcat, am luat eu mingea, ce să fac?” Alibec a explicat de ce nu a executat al doilea penalty cu Sepsi. ”Dacă n-a marcat, am luat eu mingea, ce să fac?”

Laszlo Dioszegi nu a mai suportat şi a răbufnit la pauza meciului cu Oţelul: „Să le fie ruşine”

Sepsi OSK Publicat pe 31 aug 2024

Oţelul a câştigat pe teren propriu, cu scorul de 2-0, contra celor de la Sepsi, în primul meci al etapei a opta din Superligă.

Golurile au fost marcate de Pop, în minutele 22 şi 43.

La pauza meciului de la Galaţi, Laszlo Dioszegi a avut o ieşire nervoasă pe Facebook după prestaţia slabă a jucătorilor săi.

”Dacă supravieţuiesc acestei a doua reprize, voi trăi 100 de ani! Mi-e ruşine, dar un lucru e cert, nimeni nu e mai important decât interesele clubului!!!!!

Dar şi altora ar trebui să le fie ruşine! Un lucru este sigur, nu voi permite nimănui să îşi bată joc de ce am construit în 13 ani grei! Pentru nimic!”, a fost mesajul postat de Laszlo Dioszegi, în pauza meciului.