Dorinel Munteanu a ieşit la atac după cu partida contra Craiovei: ”Le-am spus clar că nu am fost prieten cu ei!” | VIDEO

Un nou transfer spectaculos la FCSB pentru titlu şi Europa League? MM Stoica a pus ochii pe starul rivalei: ”E ca un maratonist care ştie fotbal. Nu înţelegi ce joacă. Pe noi ne-a omorât!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Real Madrid – Villarreal 2-0. Dani Carvajal s-a accidentat grav VIDEO | Real Madrid – Villarreal 2-0. Dani Carvajal s-a accidentat grav
VIDEO | Gâlcă nu e mulţumit de nivelul etalat cu Oţelul. ”Au pus şi ei multă presiune” VIDEO | Gâlcă nu e mulţumit de nivelul etalat cu Oţelul. ”Au pus şi ei multă presiune”
VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1. Start fulminant, continuare anostă VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1. Start fulminant, continuare anostă
Emil Săndoi ştie de ce a fost răpus de Dan Petrescu: ”Trebuia să facem asta!”

Leo Grozavu a fost suspendat pentru meciul cu FCU Craiova. Cine a stat pe banca tehnică

Poli Iași Publicat de Daian Cutu pe 22 oct 2023

Poli Iaşi a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa FCU Craiova, într-un meci din etapa a 13-a a Superligii.

La moldoveni, principalul Leo Grozavu a fost suspendat, iar pentru partida de duminică rolul său a fost preluat de Constantin Ilie, antrenor secund, care a tras concluziile.

”Trebuie să ne mulţumim cu un punct. Este dureros ca în superioritate numerică, în ultimele 5 minute, să primeşti un asemenea gol, după 92 de minute. Mergem mai departe, vom plânge, probabil, rău de tot după aceste două puncte.

Probabil s-a dus din prospeţime în a doua repriză, cu toate că le-am ţipat jucătorilor să nu ne retragem, să stăm cât mai sus, ca să recuperăm mingea cât mai sus şi să nu le dăm posibilitatea să vină peste noi. Nu trebuie să cedezi, trebuie să mă duc peste adversar”