Rapid mai dă o lovitură! Alex Dobre, prezentat oficial Rapid mai dă o lovitură! Alex Dobre, prezentat oficial
Eric de Oliveira ştie cine va câştiga campionatul! Surpriză mare: FCSB nu are nicio şansă

Reacţia lui Ianis Hagi după ce a  luat roşu la revenirea la Rangers! Fotbalistul a dat şi o pasă de gol înainte te să fie eliminat

Reacţia lui Ianis Hagi după ce a luat roşu la revenirea la Rangers! Fotbalistul a dat şi o pasă de gol înainte te să fie eliminat
Portarul titular al naţionalei Rusiei nu poate participa la meciurile echipei sale. Care este motivul Portarul titular al naţionalei Rusiei nu poate participa la meciurile echipei sale. Care este motivul
Federaţia Română de Fotbal, partener în implementarea „Twinning Project” cu Administraţia Naţională a Penitenciarelor Federaţia Română de Fotbal, partener în implementarea „Twinning Project” cu Administraţia Naţională a Penitenciarelor
Breaking News! Conducerea Rapidului i-a decis soarta lui Şumudică: ”Nu există!”

Madison Keys a trecut de numărul 3 WTA şi s-a calificat în sferturile de finală ale US Open

Tenis Publicat de Daian Cutu pe 4 sep 2023

Într-un duel american, Madison Keys (28 de ani, locul 17 mondial) s-a impus luni, în două seturi, scor 6-1, 6-3, în faţa numărului 3 mondial, Jessica Pegula (29 de ani).

Meciul a durat 61 de minute.

În sferturi, Keys va evolua cu sportiva cehă Marketa Vondrousova, favorită 9, care a dispus de americanca Peyton Stearns, locul 59 mondial,, scor 6-7 (3/7), 6-3, 6-2, după o oră şi 10 minute.