”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Marcel Bîrsan, delegat la meciul Farul - Dinamo, de luni, din Superliga

Superliga Publicat de Ovidiu Neacşu pe 11 feb 2024

Arbitrul Marcel Bîrsan va conduce la centru meciul Farul - Dinamo, care va avea loc, luni, de la ora 20.00, în etapa a XXV-a din Superligă.

Bîrsan va fi ajutat de Vasile Marinescu şi Romică Bîrdeş, în timp ce rezervă va fi Ovidiu Robu. În Camera VAR se vor afla Viorel Flueran şi Cristina Trandafir. Observatori vor fi Victor Berbecaru şi Adrian Pitu.

Primul meci de luni, UTA - FC Botoşani, programat de la ora 17.00, va fi arbitrat de George Găman. El va fi ajutat de Mircea Orbuleţ şi Stelian Slabu, iar rezervă va fi Florin Mazilu. În Camera VAR se vor afla Sorin Costreie şi Alina Peşu.Observatori vor fi Octavian Şovre şi Florin Bătrânu.