VIDEO | Unirea Slobozia - Rapid 1-2. Victoria are valoare dublă pentru giuleşteni datorită conjuncturii etapei VIDEO | Unirea Slobozia - Rapid 1-2. Victoria are valoare dublă pentru giuleşteni datorită conjuncturii etapei
Ultimă oră! Ianis Hagi, OUT de la Rangers! Decizia a fost luată

Surpriză mare! Cluburile din Superligă care nu mai au litigii de ani de zile. Unul dintre ele şi-a dat afară mai mulţi jucători în pandemie: ”Ei au avut foarte puţine!” | VIDEO EXCLUSIV

Rafael Nadal revine în echipa Spaniei pentru Cupa Davis Rafael Nadal revine în echipa Spaniei pentru Cupa Davis
FOTO EXCLUSIV | Eroare penibilă la Clinceni! Organizatorii au vândut bilete la masa presei FOTO EXCLUSIV | Eroare penibilă la Clinceni! Organizatorii au vândut bilete la masa presei
Dezastru pentru Manchester City! S-a aflat cât va lipsi Rodri Dezastru pentru Manchester City! S-a aflat cât va lipsi Rodri

Mihai Stoica, dezlănţuit după partida din Ardeal! ”U Cluj trebuia să rămână în 10 din minutul 20”

FCSB Publicat de Tudor Moisa pe 20 feb 2024

FCSB a remizat, scor 0-0, pe terenul Universităţii Cluj, luni seară.

Deşi partida a fost una ştearsă, iar greşeli de arbitraj nu au existat, Mihai Stoica consideră că FCSB a fost dezavantajată şi nu a ezitat să atace presa, din nou, nejustificat.

”Că aproape toată presa scrisă/vorbită e total contra noastră nu e o noutate. Ce nu pricep e altceva. De ce oamenii care pretind că susţin această echipă şi sunt activi pe FB (n.r. - Facebook) găsesc explicaţii la acest 0-0.

Că nu e Compagno, că lotul e subţire, că a plecat Djokovic, dar nu realizează că U Cluj trebuia să rămână în 10 din minutul 20 şi că Roger îi dă peste picior lui Octavian. Fără erori de arbitraj, am bătut 3-0 la Craiova. Fără Compagno şi Djokovic”, a scris acesta pe reţelele de socializare.

U Cluj a avut şansa victoriei

Universitatea Cluj a avut cea mai mare ocazie a partidei, Dan Nistor ratând un penalti, în minutul 16. Şi în repriza a doua a continuat asaltul ardelenilor, FCSB nereuşind să trimită vreun şut pe poartă în parta secundă.