Incidente la un meci din Suedia! Portarul echipei Landskrona a urcat în tribună pentru a se încăiera cu fanii Incidente la un meci din Suedia! Portarul echipei Landskrona a urcat în tribună pentru a se încăiera cu fanii
Kyros Vassaras, comunicat despre golul marcat de Petrolul în meciul cu FCSB Kyros Vassaras, comunicat despre golul marcat de Petrolul în meciul cu FCSB
Unirea Ungheni - Corvinul 1-2. Hunedorenii au întors meciul în repriza a doua Unirea Ungheni - Corvinul 1-2. Hunedorenii au întors meciul în repriza a doua
FRF, comunicat oficial despre situaţia biletelor de la meciul Cipru - România FRF, comunicat oficial despre situaţia biletelor de la meciul Cipru - România
Naomi Osaka şi Patrick Mouratoglou şi-au oficializat colaborarea Naomi Osaka şi Patrick Mouratoglou şi-au oficializat colaborarea
Wojciech Szczesny este în negocieri cu Barcelona Wojciech Szczesny este în negocieri cu Barcelona

Mititelu aruncă bomba! Dan Petrescu este dorit la FCU Craiova! "Am ajuns să mă gândesc să ia bătaie prin Coreea să îl dea ăia afară" | VIDEO EXCLUSIV

FC U Craiova 1948 Publicat de Tudor Moisa pe 6 oct 2023

Adrian Mititelu a venit cu un anunţ suprinzător în cadrul emisiunii Fotbal Show.

Patronul FCU Craiova a dezvălui că îl vrea pe Dan Petrescu la echipa sa şi i-a transmis că mâine i-ar face ofertă dacă ar fi liber de contract.

"Nu puteam nici să dau echipa pe mâna oricărui. Am sperat că găsim, deocamdată nu am reuşit să găsim un antrenor.

A apărut subiectul cu Dorinel Munteanu acum, dar era o chestie de acum o lună jumate-două.

Eu l-aş pune pe Dan Petrescu mâine, dacă ar fi liber de contract. Unul ca Dan Petrescu mi-ar trebui mie ca să stau şi eu liniştit.

I-aş face ofertă mâine, i-am şi spus asta. Am ajuns să mă gândesc să ia bătaie prin Coreea să îl dea ăia afară.

Dacă are etapă decisivă e bine. Unul ca Dan Petrescu te costă prima dată mai mult, dar pe termen mediu eşti în câştig." a spus Adrian Mititelu.