Gigi Becali, prima reacţie după victoria cu PAOK. "Ferguson e mai puternic decât Lucescu" Gigi Becali, prima reacţie după victoria cu PAOK. "Ferguson e mai puternic decât Lucescu"
Chelsea, victorie cu multe goluri în duelul cu Gent. Rezultatele de joi din Conference League Chelsea, victorie cu multe goluri în duelul cu Gent. Rezultatele de joi din Conference League
Încă un meci de coşmar pentru Manchester United. ”Diavolii” au avut 2-0 cu Porto în Europa League Încă un meci de coşmar pentru Manchester United. ”Diavolii” au avut 2-0 cu Porto în Europa League
FCSB a obţinut o sumă impresionantă după startul perfect din Europa League FCSB a obţinut o sumă impresionantă după startul perfect din Europa League
VIDEO | PAOK Salonic - FCSB 0-1. Cu un om în minus, campioana României obţine un succes istoric VIDEO | PAOK Salonic - FCSB 0-1. Cu un om în minus, campioana României obţine un succes istoric
VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Europa League! FC Porto - Manchester United 3-3, în cel mai tare meci al serii! Surpriză mare VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Europa League! FC Porto - Manchester United 3-3, în cel mai tare meci al serii! Surpriză mare

Primele rezultatele ale serii din Conference League. Un meci s-a terminat la scor de tenis

Conference League Publicat de Daian Cutu ieri, 22:06

Cercle Bruges a învins joi, pe teren propriu, scor 6-2, gruparea elveţiană St Gallen, într-un meci din cadrul Conference League.

Gazdele au marcat repede la Bruges, deschizând scorul prin Alan Minda, în minutul 3, iar Kevin Denkey a marcat o dublă, în minutele 25 şi 43, stabilind scorul pauzei, 3-0. În minutul 54 tot Denkey a transformat un penalti, iar Csoboth a înscris primul gol al elveţienilor. Magnee a înscris repede două goluri (min. 63 şi 68) ridicând scorul la un neverosimil 6-1 pentru gazde. St Gallen a replicat doar printr-un gol al lui Mambimbi, în minutul 81, şi Cercle Bruges s-a impus cu 6-2.