Dorinel Munteanu a pus tunurile pe un fost internaţional! "Iese în evidenţă prin ţinuta lui, că prin rezultate, ca antrenor, nu are cum" Dorinel Munteanu a pus tunurile pe un fost internaţional! "Iese în evidenţă prin ţinuta lui, că prin rezultate, ca antrenor, nu are cum"
Costin Lazăr a explicat de ce a plecat de la Câmpulung Costin Lazăr a explicat de ce a plecat de la Câmpulung
Un oficial din Superligă este de partea lui Dorinel Munteanu! "Merită felicitat" Un oficial din Superligă este de partea lui Dorinel Munteanu! "Merită felicitat"
Dorinel Munteanu a continuat tirada şi la conferinţa de presă! "Eu fac legea aici" Dorinel Munteanu a continuat tirada şi la conferinţa de presă! "Eu fac legea aici"
Gestul pe care a vrut să îl facă Korenica după moartea tatălui său Gestul pe care a vrut să îl facă Korenica după moartea tatălui său

Rezultatele serii de Europa League. Echipa lui Mircea Lucescu a pierdut la Istabul

Europa League Publicat de Ovidiu Neacşu pe 8 sep 2022

Echipa ucraineană Dinamo Kiev, antrenată de tehnicianul român Mircea Lucescu, a fost învinsă joi seara, scor 1-2, în meciul de la Istanbul, cu Fenerbahce. Bulgarii de la Ludogoreţ au provocat surpriza învingând, scor 2-1, echipa italiană AS Roma, în timp ce formaţiile Arsenal şi Betis au câştigat în deplasare.

La Istanbul, pe stadionul Sukru Saracoglu, Fenerbache a condus cu 1-0 pe Dinamo Kiev, prin golul lui Gustavo Henrique, din minutul 35. Dinamo a egalat în minutul 63, prin Tsygankov, iar Batshuayi a înscris golul victoriei în minutul 90+1.