VIDEO | Rayo Vallecano – Atletico Madrid 1-1. Andrei Raţiu e pe val în La Liga! A dat pasă de gol VIDEO | Rayo Vallecano – Atletico Madrid 1-1. Andrei Raţiu e pe val în La Liga! A dat pasă de gol
VIDEO | Ioan Ovidiu Sabău a vorbit despre presiunea primului loc. ”Jucătorii sunt foarte supăraţi” VIDEO | Ioan Ovidiu Sabău a vorbit despre presiunea primului loc. ”Jucătorii sunt foarte supăraţi”
VIDEO | Inter - AC Milan 1-2. ”Derby della Madonnina” s-a decis în minutul 89 VIDEO | Inter - AC Milan 1-2. ”Derby della Madonnina” s-a decis în minutul 89
Echipa Europei a câştigat în meciul decisiv Laver Cup Echipa Europei a câştigat în meciul decisiv Laver Cup
VIDEO | ”Nu am pasat, nu am jucat bine”. Semnal de alarmă tras de Costel Gâlcă VIDEO | ”Nu am pasat, nu am jucat bine”. Semnal de alarmă tras de Costel Gâlcă
VIDEO | Nicuşor Bancu, dezamăgit de meciul de pe Cluj Arena. ”Sper să ne revenim cât mai repede” VIDEO | Nicuşor Bancu, dezamăgit de meciul de pe Cluj Arena. ”Sper să ne revenim cât mai repede”

”Şi-a bătut joc de Ivaylo Petev”. Reacţie dură după ce bulgarul a părăsit-o pe Universitatea Craiova

CS Universitatea Craiova Publicat de Tudor Moisa pe 11 apr 2024

Ivaylo Petev este, începând de miercuri, şomer.

Cele două înfrângeri din ultima săptămână, cu Oţelul Galaţi şi FCSB, i-au fost fatale antrenorului bulgar.

Presa din Bulgaria a reacţionat după decizia luată de conducerea formaţiei oltene. Jurnaliştii ţării vecine nu s-au ferit de cuvinte şi consideră că Universitatea Craiova şi-a bătut joc de Ivaylo Petev.

”L-au demis pe Petev, a fost dat afară în mod scandalos de Universitatea Craiova”, au scris cei de la 7dnisport.

”Universitatea Craiova şi-a bătut joc de Ivaylo Petev”. a fost reacţia celor de la Kota Sport.

”Decizia e surprinzătoare, Craiova e pe locul 3 în campionat, la 10 puncte în spatele liderului FCSB şi la egalitate cu CFR”, au scris şi cei de la BTV Sport.