”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Ultimă oră! Vestea pe care o aşteptau toţi fanii României! Ce se întâmplă cu biletele pentru meciul contra naţionalei din Cipru

Echipa nationala Publicat astăzi, 12:25

FRF anunţă, joi, că, urmare a dialogului avut cu Federaţia de Fotbal din Cipru, a reuşit să suplimenteze numărul de locuri alocat suporterilor români. Astfel, alte 700 de bilete au fost puse în vânzare joi pe site-urile bilete.frf.ro şi bilete.ro.

Miercuri, FRF a anunţat că biletele pentru fanii români la meciul naţionalei tricolore cu Cipru, de la Larnaca, din luna octombrie, s-au epuizat în doar 75 de minute.

Pentru suporterii români au fost disponibile 828 de bilete, la preţul de 50 de lei tichetul.

Sâmbătă, 12 octombrie, de la ora 21:45, naţionala României întâlneşte Cipru, la Larnaca, în Liga Naţiunilor.