VIDEO | Fiorentina - AC Milan 2-1. Nebunie de meci! S-au ratat 3 penalty-uri! VIDEO | Fiorentina - AC Milan 2-1. Nebunie de meci! S-au ratat 3 penalty-uri!
EXCLUSIV | Un fotbalist de la FCSB, "măcelărit" de Gigi Becali! "Nu am nevoie de jucători de ăştia" EXCLUSIV | Un fotbalist de la FCSB, "măcelărit" de Gigi Becali! "Nu am nevoie de jucători de ăştia"
Cui a dedicat victoria cu Gloria Buzău antrenorul Elias Charalabous. ”Trece prin momente grele” Cui a dedicat victoria cu Gloria Buzău antrenorul Elias Charalabous. ”Trece prin momente grele”
VIDEO | Ianis Hagi, eliminat după un fault halucinant VIDEO | Ianis Hagi, eliminat după un fault halucinant
VIDEO | ”Nu am făcut un joc rău”. Eugen Neagoe a sperat la măcat un punct din disputa cu campioana VIDEO | ”Nu am făcut un joc rău”. Eugen Neagoe a sperat la măcat un punct din disputa cu campioana
VIDEO | Tavi Popescu a sclipit după mult timp şi a dat replica. ”Nu cred că dacă mi-am făcut părul aşa nu mai ştiu să joc” VIDEO | Tavi Popescu a sclipit după mult timp şi a dat replica. ”Nu cred că dacă mi-am făcut părul aşa nu mai ştiu să joc”

Victorie de consolare pentru Răzvan Lucescu în campionatul Greciei

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu ieri, 22:53

PAOK Salonic, antrenată de românul Răzvan Lucescu, a câştigat duminică seara, în deplasare, scor 2-0, în faţa formaţiei Levadiakos, în etapa a şaptea din campionatul Greciei.

PAOK a suferit şi în meciul cu Levadiakos, iar victoria a venit pe final. Mai întâi gazdele au ratat un penalti, în minutul 70, prin Guillermo Balzi, care a trimis în bară. Oaspeţii au reuşit să deschidă scorul în minutul 86, prin Camara, pentru ca în minutul 90+2 Schwab să stabilească rezultatul final.

Levadiakos – PAOK 0-2, elevii lui Răzvan Lucescu au bifat prima victorie după trei eşecuri consecutive în toate competiţiile.

În clasament, PAOK este pe prima poziţie, cu 16 puncte, în timp ce Levadiakos e penultima, a 13-a, cu 4 puncte.