”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

VIDEO | A intrat după pauză şi a marcat la doar 16 secunde de la începerea reprizei. Jucătorul care a fost decisiv pentru Brighton

Premier League Publicat de Ovidiu Neacşu pe 24 sep 2023

Astăzi, meciurile din Premier League se văd pe canalele Prima Sport. Brighton s-a impus cu 3-1 în faţa lui Bournemouth şi îşi continuă forma bună.

• Transmisiunile din Premier League vă sunt oferite de Superbet

Jucătorul care a făcut diferenţa pentru echipa antrenată de De Zerbi, în runda a şasea de Premier League, a fost Mitoma. Mijlocaşul japonez a fost introdus pe teren după pauză şi înscris pentru 2-1, la doar 16 secunde de la începerea reprizei secunde. El a profitat de pasa excelentă de la Dahoud şi a marcat fără probleme.

Mitoma avea să realizeze ”dubla” din pasa lui Estupinan, în minutul 77, când lovitura sa de cap intrat în poartă şi a stabilit scorul final al partidei, 3-1.