VIDEO | Cristiano Ronaldo a marcat din nou pentru Al Nassr. Gestul făcut după reuşită VIDEO | Cristiano Ronaldo a marcat din nou pentru Al Nassr. Gestul făcut după reuşită
Motivul pentru care Alex Cicâldău nu a bifat niciun minut de la revenirea în Bănie Motivul pentru care Alex Cicâldău nu a bifat niciun minut de la revenirea în Bănie
Italienii, fermecaţi de români! "Irezistibil în faţa porţii" Italienii, fermecaţi de români! "Irezistibil în faţa porţii"
Ce mesaj le-a transmis Alex Mitriţă suporterilor olteni: ”Nu ai cum să procedezi aşa!” | VIDEO

Panduru a intervenit imediat după meciul Craiovei: ”Nu poţi să îi reprosezi absolut nimic. El este foarte corect cu fotbalul!” | VIDEO EXCLUSIV Panduru a intervenit imediat după meciul Craiovei: ”Nu poţi să îi reprosezi absolut nimic. El este foarte corect cu fotbalul!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Bournemouth - Southampton 3-1. Gazdele urcă în zona mediană a clasamentului VIDEO | Bournemouth - Southampton 3-1. Gazdele urcă în zona mediană a clasamentului

VIDEO | Alaves - Villarreal 1-1. Ianis Hagi a intrat în minutul 86 la gazde

La Liga Publicat de Daian Cutu pe 10 feb 2024

Alaves, la care joacă Ianis Hagi, a remizat, sâmbătă, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Villarreal, într-un meci din etapa a 24-a a campionatului Spaniei.

Au marcat Omorodion ’25 pentru gazde şi Cuenca ’42 pentru Villarreal.

Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 86.

Partidele Real Sociedad – Osasuna, Real Madrid – Girona şi Las Palmas – Valencia au loc tot sâmbătă.

Meciurile Getafe – Celta Vigo, Mallorca – Rayo Vallecano, Sevilla – Atletico Madrid şi FC Barcelona – Granada se vor disputa duminică, iar confruntarea Almeria – Athletic Bilbao este programată luni.