Costel Gâlcă, distrus: ”Echipa este zero barat!”
OFICIAL | „U” Cluj a bătut palma cu un atacant de naţională care marchează pe bandă rulantă OFICIAL | „U” Cluj a bătut palma cu un atacant de naţională care marchează pe bandă rulantă
Selecţionerul Australiei a demisionat după startul slab al echipei în faza a treia a preliminariilor CM

Jannik Sinner a devenit ambasador al programului de voluntariat pentru Jocurile Olimpice de iarnă din 2026

Adi Petre a dezvăluit totul despre perioada petrecută la FCSB: „A venit domnul Becali în vestiar. Ştiam dinainte” Adi Petre a dezvăluit totul despre perioada petrecută la FCSB: „A venit domnul Becali în vestiar. Ştiam dinainte”
Fostul jucător de la FCSB a răbufnit după ultimele decizii luate de Gigi Becali: „Când vii în România eşti trist, îţi dai seama cât de mare e diferenţa” Fostul jucător de la FCSB a răbufnit după ultimele decizii luate de Gigi Becali: „Când vii în România eşti trist, îţi dai seama cât de mare e diferenţa”

VIDEO | Arsenal - Brighton 1-1. În inferioritate numerică, ”tunarii” pierd primele puncte din acest sezon

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 31 aug 2024

Arsenal Londra a remizat, sâmbătă, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Brighton, într-un meci din etapa a treia a campionatului Angliei.

Arsenal a deschis scorul prin Havertz, în minutul 39, dar în minutul 49 a rămas în inferioritate numerică, Declan Rice fiind eliminat.

Brighton a egalat în minutul 58, prin Joao Pedro.

Sâmbătă se mai dispută în Premier League partidele Brentford – Southampton, Everton – Bournemouth, Ipswich – Fulham, Leicester – Aston Villa, Nottingham Forest – Wolverhampton şi West Ham – Manchester City.