VIDEO | Cristiano Ronaldo a marcat din nou pentru Al Nassr. Gestul făcut după reuşită VIDEO | Cristiano Ronaldo a marcat din nou pentru Al Nassr. Gestul făcut după reuşită
Motivul pentru care Alex Cicâldău nu a bifat niciun minut de la revenirea în Bănie Motivul pentru care Alex Cicâldău nu a bifat niciun minut de la revenirea în Bănie
Italienii, fermecaţi de români! "Irezistibil în faţa porţii" Italienii, fermecaţi de români! "Irezistibil în faţa porţii"
Ce mesaj le-a transmis Alex Mitriţă suporterilor olteni: ”Nu ai cum să procedezi aşa!” | VIDEO

Panduru a intervenit imediat după meciul Craiovei: ”Nu poţi să îi reprosezi absolut nimic. El este foarte corect cu fotbalul!” | VIDEO EXCLUSIV Panduru a intervenit imediat după meciul Craiovei: ”Nu poţi să îi reprosezi absolut nimic. El este foarte corect cu fotbalul!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Bournemouth - Southampton 3-1. Gazdele urcă în zona mediană a clasamentului VIDEO | Bournemouth - Southampton 3-1. Gazdele urcă în zona mediană a clasamentului

VIDEO | AS Roma - Inter 2-4. Nerazzuri mai fac un pas către Scudetto

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 10 feb 2024

Inter Milano, liderul din Serie A, a învins, sâmbătă, în deplasare, cu scorul de 4-2, echipa AS Roma, într-un meci din etapa a 24-a a campionatului Italiei.

AS Roma a condus cu 2-1, prin golurile marcate de Mancini ’28 şi El Shaarawy ’45.

Pentru Inter au înscris Acerbi ’17, Thuram ’49, Angelino ’56 (autogol) şi Bastoni ‘90+3.

Tot sâmbătă, Lazio a învins în deplasare Cagliari, scor 3-1.

Partida Sassuolo – Torino se dispută de asemenea sâmbătă.

Meciurile Fiorentina – Frosinone, Bologna – Lecce, Monza – Verona, Genoa – Atalanta şi AC Milan – Napoli vor avea loc duminică, iar confruntarea Juventus – Udinese este programată luni.