Nice a umilit-o pe Saint-Etienne în Ligue 1. A fost 6-0 la pauză! Nice a umilit-o pe Saint-Etienne în Ligue 1. A fost 6-0 la pauză!
VIDEO | Dorinel Munteanu, iureş la flash-interviu. ”Poate trebuia să fiu şi mai dur” VIDEO | Dorinel Munteanu, iureş la flash-interviu. ”Poate trebuia să fiu şi mai dur”
Bogdan Cosmescu i-a răspuns lui Dorinel Munteanu! "Nu înţelege" | VIDEO EXCLUSIV
A văzut gestul lui Dorinel Munteanu şi a reacţionat! "Am devenit şi foarte sensibili" | VIDEO EXCLUSIV A văzut gestul lui Dorinel Munteanu şi a reacţionat! "Am devenit şi foarte sensibili" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | ”Îmi place să jucăm un fotbal frumos”. Zeljko Kopic continuă seria excelentă VIDEO | ”Îmi place să jucăm un fotbal frumos”. Zeljko Kopic continuă seria excelentă
”Suntem obişnuiţi”. Jucătorul Oţelului a reacţionat după ce a fost luat de guler în timpul meciului de antrenor ”Suntem obişnuiţi”. Jucătorul Oţelului a reacţionat după ce a fost luat de guler în timpul meciului de antrenor

VIDEO | Atletico Madrid s-a impus la Bilbao, cu Athletic, scor 1-0, într-un meci din etapa a 9-a de LaLiga. Griezmann a marcat unicul gol al partidei

La Liga Publicat de Ovidiu Neacşu pe 16 oct 2022

Echipa spaniolă Atletico Madrid a învins sâmbătă, în deplasare, formaţia Athletic Bilbao, scor 1-0, într-un meci al etapei a 9-a din LaLiga.

Atletico Madrid a învins pe stadionul San Mames prin golul reuşit de Griezmann în startul reprizei secunde. Victoria din acest meci o duce pe Atletico Madrid pe poziţia a treia în clasament, cu 19 puncte.