”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză

Champions League Publicat de Daian Cutu ieri, 22:43

Sparta Praga a învins, miercuri, pe teren propriu, scor 3-0, echipa Salburg, într-un meci din prima etapă a tabloului principal a Ligii Campionilor.

Golurile au fost marcate de Kairinen ‘2, Olatunji ’42 şi Laci ’58.

Tot miercuri, Bologna a remizat pe teren propriu cu Şahtior, scor 0-0.

În minutul 4, cei de la Şahtior au beneficiat de un penalty, dar Georgiy Sudakov nu a reuşit să transforme.

Partidele Celtic – Slovan Bratislava, FC Bruges – Borussia Dortmund, Manchester City – Inter şi PSG – Girona au început la ora 22.00.