Dorinel Munteanu a ieşit la atac după cu partida contra Craiovei: ”Le-am spus clar că nu am fost prieten cu ei!” | VIDEO

Un nou transfer spectaculos la FCSB pentru titlu şi Europa League? MM Stoica a pus ochii pe starul rivalei: ”E ca un maratonist care ştie fotbal. Nu înţelegi ce joacă. Pe noi ne-a omorât!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Real Madrid – Villarreal 2-0. Dani Carvajal s-a accidentat grav VIDEO | Real Madrid – Villarreal 2-0. Dani Carvajal s-a accidentat grav
VIDEO | Gâlcă nu e mulţumit de nivelul etalat cu Oţelul. ”Au pus şi ei multă presiune” VIDEO | Gâlcă nu e mulţumit de nivelul etalat cu Oţelul. ”Au pus şi ei multă presiune”
VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1. Start fulminant, continuare anostă VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1. Start fulminant, continuare anostă
Emil Săndoi ştie de ce a fost răpus de Dan Petrescu: ”Trebuia să facem asta!”

VIDEO | Crystal Palace - Tottenham 1-2. Spurs termină sigur pe primul loc etapa din Premier League

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 28 oct 2023

Tottenham a învins în deplasare, scor 2-1, formaţia Crystal Palace, în primul meci al etapei a 10-a din Premier League.

După ce în prima repriză Richarlison, Maddison şi Bissouma au trecut pe lângă deschiderea scorului. Tottenham a înscris în minutul 53, prin autogolul lui Joel Ward. Oaspeţii s-au desprins în minutul 66, la reuşita lui Son Heung-Min.

Jordan Ayew a redus din diferenţă în minutul 90+4, gol acordat după câteva minute de consultare a sistemului VAR, şi Tottenham s-a impus cu 2-1 pe Selhurst Park.

Tottenham este lider în Premier League, cu 26 de puncte, în timp ce Crystal Palace se află pe locul 11, cu 12 puncte.