VIDEO | UBT Cluj - Valencia 96-105. Ardelenii au avut şi 17 puncte avans! VIDEO | UBT Cluj - Valencia 96-105. Ardelenii au avut şi 17 puncte avans!
Revenire nesperată la FCSB! Preferatul lui Gigi Becali se întoarce şi va juca în meciul cu Dinamo Revenire nesperată la FCSB! Preferatul lui Gigi Becali se întoarce şi va juca în meciul cu Dinamo
Şumudică, OUT dacă nu reuşeşte asta! Clauza de reziliere a antrenorului Şumudică, OUT dacă nu reuşeşte asta! Clauza de reziliere a antrenorului
”Erau numai nepoţi şi nepoţi. Am fost coleg cu nepotul lui Mitică Dragomir, care nu era chiar aşa cum îl umfla domnul preşedinte”. Acuzaţii la adresa Voluntariului ”Erau numai nepoţi şi nepoţi. Am fost coleg cu nepotul lui Mitică Dragomir, care nu era chiar aşa cum îl umfla domnul preşedinte”. Acuzaţii la adresa Voluntariului
Breaking News! Meciul restant dintre FCSB şi Botoşani a fost programat de LPF! Programul complet

Francesco Totti s-a implicat personal în transferul atacantului român! AS Roma, ”ofertă de 19 milioane de euro” Francesco Totti s-a implicat personal în transferul atacantului român! AS Roma, ”ofertă de 19 milioane de euro”

VIDEO | ”După pauză echipa noastră s-a apropiat de ce ar trebui să joace”. Dorinel Munteanu, parţial mulţumit

Superliga Publicat de Daian Cutu pe 14 iul 2023

Oţelul Galaţi a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia UTA Arad, în primul meci al noului sezon din Superligă. Moldovenii au ratat un penalty, prin Cisotti.

”Sunt şi nemulţumit şi mulţumit. După pauză echipa noastră s-a apropiat de ce ar trebui să joace în Superligă. Eu cred că trebuia să câştigăm, am avut ocazii, am ratat un penalti.

Sunt convins că băieţii vor creşte şi din punct de vedere al jocului şi al atitudinii. La pauză am corectat ce era de corectat şi am schimbat ce era de schimbat. Sunt convins că, având o atmosferă cum a fost azi, ne putem atinge obiectivul, deşi toată lumea spune că e imposibil.

(n.r. ratarea penalty-ului) Cisotti era desemnat să execute penalti-ul, a ratat astăzi, dar jocul lui a fost la înălţime La Fatai nu e ceva grav, l-am schimbat ca să îl protejez Mai vreau să aduc la echipă doi jucători, un fundaş central şi un jucător de bandă”,