Situaţie ireală! Portugalia a convocat un jucător care a fost inclus în lotul U18 al Angliei Situaţie ireală! Portugalia a convocat un jucător care a fost inclus în lotul U18 al Angliei
Suporterii FCSB-ului arestaţi în Grecia au fost condamnaţi! Suporterii FCSB-ului arestaţi în Grecia au fost condamnaţi!
VIDEO | UTA Arad - Petrolul Ploieşti 0-0, în direct la Prima Sport 1. Echipele de start VIDEO | UTA Arad - Petrolul Ploieşti 0-0, în direct la Prima Sport 1. Echipele de start
"1,1 milioane de euro, nu 1,3”. Gigi Becali, ofertă pentru unul din cei mai în formă jucători din Superliga "1,1 milioane de euro, nu 1,3”. Gigi Becali, ofertă pentru unul din cei mai în formă jucători din Superliga
Marius Şumudică, prima reacţie după victoria obţinută de FCSB la Salonic Marius Şumudică, prima reacţie după victoria obţinută de FCSB la Salonic
UTA Arad şi-a adus atacant. ”Deja am semnat” UTA Arad şi-a adus atacant. ”Deja am semnat”

VIDEO | Farul, primă repriză horror la Voluntari. Campioana nu a fost atât de slabă de un an şi jumătate

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 25 nov 2023

Astăzi, de la ora 17:30, FC Voluntari primeşte vizita Farului Constanţa. Partida va fi în direct pe Prima Sport 2 şi online pe PrimaPlay.ro.

Prima repriză a fost una de coşmar pentru campioni. FC Voluntari a intrat la cabine cu scorul de 3-0. Dumiter a fost magistral, cu două goluri şi o pasă decisivă.

Elevii lui Hagi au avut mai fost conduşi atât de clar la pauză în aprilie 2022, într-un eşec cu Universitatea Craiova, 3-0.

După 16 etape disputate, Farul se află pe locul 7, cu 22 de puncte, iar FC Voluntari este pe poziţia a 13-a, cu 17 puncte.

În tur, Farul s-a impus cu 4-1, iar în grupele Cupei României a câştigat Voluntari, scor 2-0.

Istoria nu este de partea constănţenilor. Farul nu s-a impus niciodată pe terenul ilfovenilor, acolo unde se va disputa şi duelul de astăzi.