Meci de tristă amintire pentru Dennis Man. A primit una dintre cele mai mici note Meci de tristă amintire pentru Dennis Man. A primit una dintre cele mai mici note
VIDEO | FC Botoşani - Rapid 0-0, la Prima Sport 1. Giuleştenii au lovit transversala VIDEO | FC Botoşani - Rapid 0-0, la Prima Sport 1. Giuleştenii au lovit transversala
VIDEO | CSM Bucureşti - Nykobing 27-26. Prestaţie stelară a Cristinei Neagu VIDEO | CSM Bucureşti - Nykobing 27-26. Prestaţie stelară a Cristinei Neagu
VIDEO | Chelsea - Nottingham Forest 1-1. Remiză eroică a ”pădurarilor” VIDEO | Chelsea - Nottingham Forest 1-1. Remiză eroică a ”pădurarilor”
Horaţiu Moldovan, şanse mari să fie transferat la finalul sezonului Horaţiu Moldovan, şanse mari să fie transferat la finalul sezonului
Bologna – Parma 0-0. Man a fost titular, iar Mihăilă a intrat pe final la ”cruciaţi” Bologna – Parma 0-0. Man a fost titular, iar Mihăilă a intrat pe final la ”cruciaţi”

VIDEO | Fiorentina ”trage cortina” peste etapa din Serie A cu un succes în faţa lui Cagliari

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 3 oct 2023

AC Fiorentina a învins pe teren propriu, scor 3-0, formaţia Cagliari, în etapa a şaptea din Serie A.

Fiorentina s-a impus cu 3-0 după o primă repriză foarte bună. Gonzalez a deschis scorul în minutul 3, iar în minutul 21 Dossena a înscris în propria poartă. Nzola a stabilit scorul final în minutul 90+4 şi Fiorentina e pe locul 5, cu 14 puncte.

Cagliari este la al treilea insucces consecutiv, ocupând locul 20, ultimul în clasament, cu 2 puncte.