Supriză mare! Becali i-a desfăcut contractul jucătorului: ”Terminăm” Supriză mare! Becali i-a desfăcut contractul jucătorului: ”Terminăm”
VIDEO | Hermannstadt - Sepsi 0-4. Covăsnenii s-au distrat pe terenul sibienilor VIDEO | Hermannstadt - Sepsi 0-4. Covăsnenii s-au distrat pe terenul sibienilor
Dorinel Munteanu s-a săturat să îl audă pe Adi Mutu cum vorbeşte despre el: ”Pentru un bănuţ trebuie şi ei să vorbească” Dorinel Munteanu s-a săturat să îl audă pe Adi Mutu cum vorbeşte despre el: ”Pentru un bănuţ trebuie şi ei să vorbească”
Vestea pe care o aşteptau toţi fanii Craiovei: ”Va intra!”

Gestul superb făcut de Gigi Becali! Patronul lui FCSB nu a stat pe gânduri. „Foarte puţini oameni fac asta” | EXCLUSIV VIDEO Gestul superb făcut de Gigi Becali! Patronul lui FCSB nu a stat pe gânduri. „Foarte puţini oameni fac asta” | EXCLUSIV VIDEO
Lionel Messi scrie istorie şi în America! Ce record poate doborî cel mai titrat fotbalist din toate timpurile

VIDEO | Gazonul de la Tunari era să provoace o accidentare serioasă unui jucător de la Corvinul

Liga II Publicat de Daian Cutu pe 9 oct 2023

Corvinul Hunedoara a încheiat la egalitate, scor 1-1, meciul susţinut în deplasare, cu CS Tunari, în etapa a IX-a a Ligii a II-a.

Golul Corvinului a fost marcat de Lupu, în minutul 12, în timp ce CS Tunari a egalat prin Ivanovski, în minutul 86, din penalty.

Gazonul ilfovean era să îi provoace o accidentare serioasă marcatorului reuşitei hunedorenilor, care a avut nevoie de îngrijiri medicale.

În clasament, Corvinul ocupă locul 6, cu 15 puncte, iar CS Tunari este pe 17, cu 8 puncte.