Nicuşor Bancu a reacţionat şi le-a transmis un mesaj fanilor care l-au huiduit: „Nu vi se pare un pic nedrept?” Nicuşor Bancu a reacţionat şi le-a transmis un mesaj fanilor care l-au huiduit: „Nu vi se pare un pic nedrept?”
VIDEO | Champions League: Barcelona a făcut spectacol! Arsenal, victorie solidă cu PSG! City, fără emoţii. Inter a făcut scor. Vezi AICI rezultatele complete după o nouă seară nebună VIDEO | Champions League: Barcelona a făcut spectacol! Arsenal, victorie solidă cu PSG! City, fără emoţii. Inter a făcut scor. Vezi AICI rezultatele complete după o nouă seară nebună
Schonenwerd – Corona Braşov 1-3, în turul II al Ligii Campionilor la volei Schonenwerd – Corona Braşov 1-3, în turul II al Ligii Campionilor la volei
”Poate e ceva mental”. Jucătorul de la Rapid care nu se regăseşte în acest sezon ”Poate e ceva mental”. Jucătorul de la Rapid care nu se regăseşte în acest sezon
Lovitură în Superliga! Alex Dobre vine să lupte la titlu Lovitură în Superliga! Alex Dobre vine să lupte la titlu
VIDEO | Stuttgart - Sparta Praga 1-1. Rrahmani şi Krasniqi au jucat pentru cehi VIDEO | Stuttgart - Sparta Praga 1-1. Rrahmani şi Krasniqi au jucat pentru cehi

VIDEO | Început de an complicat pentru Ivaylo Petev. ”Continuăm să facem greşeli mari”

CS Universitatea Craiova Publicat de Daian Cutu pe 21 ian 2024

Farul Constanţa a învins duminică seara, în deplasare, scor 2-1, formaţia Universitatea Craiova, într-un meci din etapa a 22-a a Superligii.

Oaspeţii au înscris primii la Craiova, în minutul 15, când Louis Munteanu a şutat, portarul Laurenţiu Popescu a respins până la Rivaldinho şi acesta a deschis scorul. Gazdele au egalat în minutul 36, prin Alexandru Creţu, însă Farul a lovit din nou după şapte minute, prin Louis Munteanu.

Antrenorul Craiovei, bulgarul Petev, a declarat la finalul partidei că jucătorii săi au ratat nepermis de mult în duelul cu campioana.

”Din păcate, continuăm să facem greşeli mari. Am avut situaţia în care am egalat şi apoi am primit rapid un gol. Repriza a doua a fost mult mai bună decât prima.

Am avut multe situaţii în care puteam să dăm gol, dar norocul ne-a întors spatele.

La primul gol a fost vinovat primul stopper, iar cel de-al doilea stopper la al doilea gol. La goluri suntem vinovaţi cu toţii, trebuie să mai marcăm cel puţin un gol în cea de-a doua repriză”,