Inovaţie şi Viteză: Dominic Marcu şi Tesla Model S Plaid în Top 10 la Trofeul Poiana Braşov Inovaţie şi Viteză: Dominic Marcu şi Tesla Model S Plaid în Top 10 la Trofeul Poiana Braşov
VIDEO | Germania - Ţările de Jos 1-0. Leweling a fost protagonistul partidei VIDEO | Germania - Ţările de Jos 1-0. Leweling a fost protagonistul partidei
VIDEO | Belgia rămâne fără victorie acasă cu Franţa din 1981 VIDEO | Belgia rămâne fără victorie acasă cu Franţa din 1981
VIDEO | Italia - Israel 4-1. ”Squadra Azzura” a făcut recital, iar adversarii au marcat direct din corner VIDEO | Italia - Israel 4-1. ”Squadra Azzura” a făcut recital, iar adversarii au marcat direct din corner
Victor Becali a oferit răspunsul după acuzaţiile lui Mircea Lucescu: ”N-am nicio problemă cu Răzvan Lucescu!”

VIDEO | O nouă seară magică în Nations League VIDEO | O nouă seară magică în Nations League

VIDEO | Italia - Israel 4-1. ”Squadra Azzura” a făcut recital, iar adversarii au marcat direct din corner

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu astăzi, 00:23

Echipa naţională a Franţei a învins luni seara, în deplasare, scor 2-1, selecţionata Belgiei, în grupa A2 a Ligii Naţiunilor. Într-un alt meci, Italia a dispus cu 4-1 de Israel

În meciul de la Udine italienii au dominat Israelul, dar unicul gol al primei reprize a venit de la un penalti transformat de Retegui, în minutul 41.

”Squadra Azzura” şi-a majorat avantajul în minutul 54, prin Giovanni Di Lorenzo, dar oaspeţii au înscris şi ei, în minutul 66 prin Mohammad Abu Fani, pentru ca Davide Frattesi să pună pe tabelă al treilea gol al gazdelor, în minutul 72. Di Lorenzo a reuşit dubla şi a făcut 4-1 în minutul 79, acesta fiind şi scorul final.