Meci de tristă amintire pentru Dennis Man. A primit una dintre cele mai mici note Meci de tristă amintire pentru Dennis Man. A primit una dintre cele mai mici note
VIDEO | FC Botoşani - Rapid 0-0, la Prima Sport 1. Giuleştenii au lovit transversala VIDEO | FC Botoşani - Rapid 0-0, la Prima Sport 1. Giuleştenii au lovit transversala
VIDEO | CSM Bucureşti - Nykobing 27-26. Prestaţie stelară a Cristinei Neagu VIDEO | CSM Bucureşti - Nykobing 27-26. Prestaţie stelară a Cristinei Neagu
VIDEO | Chelsea - Nottingham Forest 1-1. Remiză eroică a ”pădurarilor” VIDEO | Chelsea - Nottingham Forest 1-1. Remiză eroică a ”pădurarilor”
Horaţiu Moldovan, şanse mari să fie transferat la finalul sezonului Horaţiu Moldovan, şanse mari să fie transferat la finalul sezonului
Bologna – Parma 0-0. Man a fost titular, iar Mihăilă a intrat pe final la ”cruciaţi” Bologna – Parma 0-0. Man a fost titular, iar Mihăilă a intrat pe final la ”cruciaţi”

VIDEO | Juventus - Cagliari 1-1. ”Bătrâna Doamnă” a luat de la Răzvan Marin primul gol stagional în Serie A

Serie A Publicat de Daian Cutu astăzi, 15:43

Mijlocaşul Răzvan Marin a marcat din penalti golul echipei Cagliari în remiza obţinută, duminică, în deplasare, scor 1-1, cu Juventus, în etapa a şaptea a campionatului Italiei.

Răzvan Marin a intrat pe teren în minutul 65, în locul lui Makoumbou, şi a marcat din penalti, în minutul 88.

Juventus a deschis scorul în minutul 15, prin Vlahovic, tot din penalty.

Pentru Răzvan Marin este al doilea gol consecutiv în Serie A, după ce a marcat şi etapa trecută în partida cu Parma.