”Seamănă cu Becali! Vrea ţac-ţac”. Verdict dur după Rapid Oţelul 0-0 | VIDEO EXCLUSIV

”S-au făcut antrenori şi după au schimbat macazul!”. Dorinel Munteanu, discurs manifest în direct după ce a fost criticat după incidentul cu David Maftei  | VIDEO

”S-au făcut antrenori şi după au schimbat macazul!”. Dorinel Munteanu, discurs manifest în direct după ce a fost criticat după incidentul cu David Maftei | VIDEO
VIDEO | ”Trebuie să trecem peste”. Marius Şumudică nu e îngrijorat după remiza acasă cu Oţelul VIDEO | ”Trebuie să trecem peste”. Marius Şumudică nu e îngrijorat după remiza acasă cu Oţelul
VIDEO | Osasuna - FC Barcelona 4-2. Catalanii au fost reduşi la tăcere VIDEO | Osasuna - FC Barcelona 4-2. Catalanii au fost reduşi la tăcere
Luca Joldea, campion mondial la tir juniori Luca Joldea, campion mondial la tir juniori
VIDEO | Rapid - Oţelul 0-0. Giuleştenii încă aşteaptă revirimentul VIDEO | Rapid - Oţelul 0-0. Giuleştenii încă aşteaptă revirimentul

VIDEO | Lazio - Juventus 1-0. Marusic dă lovitura la ultima fază

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 30 mar 2024

Lazio Roma a învins pe teren propriu, scor 1-0, formaţia Juventus Torino, într-un meci al etapei a 30-a din Serie A.

Prima repriză a fost una intensă, dar lipsită de ocazii mari de gol. Castellanos a trimis pe lângă poarta torinezilor, în minutul 20. Tot lazialii au ratat şi în minutul 70, prin Adam Marusic. Oaspeţii nu au forţat şi gazdele au dat lovitura la ultima fază a meciului. Centrare Guendouzi şi lovitură de cap Marusic pentru 1-0 în minutul 90+3.

În clasament, Juventus Torino este pe locul 3, cu 59 de puncte, în timp ce Lazio ocupă poziţia a 7-a, cu 46 de puncte.