Fostul jucător de la FCSB nu este de acord cu strategia pe care Gigi Becali o impune la echipă: „În ritmul ăsta nu ai cum” | VIDEO EXCLUSIV Fostul jucător de la FCSB nu este de acord cu strategia pe care Gigi Becali o impune la echipă: „În ritmul ăsta nu ai cum” | VIDEO EXCLUSIV
Gigi Becali a pus mâna pe telefon la pauza meciului cu Riga şi l-a sunat pe MM Stoica! „Mihai, faceţi aşa!” Gigi Becali a pus mâna pe telefon la pauza meciului cu Riga şi l-a sunat pe MM Stoica! „Mihai, faceţi aşa!”
Gigi Becali a scos în evidenţă un singur jucător după victoria la scor cu RFS: „A dat curaj” Gigi Becali a scos în evidenţă un singur jucător după victoria la scor cu RFS: „A dat curaj”
Gigi Becali, cadou spectaculos pentru Ştefan Târnovanu Gigi Becali, cadou spectaculos pentru Ştefan Târnovanu
Decizie finală! Un club din Liga 2 a fost depunctat şi riscă interdicţia la transferuri Decizie finală! Un club din Liga 2 a fost depunctat şi riscă interdicţia la transferuri
Englezii l-au „măcelărit” pe Radu Drăguşin după ce a văzut cartonaşul roşu în minutul 8 Englezii l-au „măcelărit” pe Radu Drăguşin după ce a văzut cartonaşul roşu în minutul 8

VIDEO | Lazio - Verona 1-0. Romanii urcă pe locul 6 în Serie A

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 28 apr 2024

Lazio Roma a învins pe teren propriu, scor 1-0, formaţia Verona, în etapa a 34-a din Serie A.

Unicul gol al meciului a fost înscris de Zacagni, în minutul 72, după o combinaţie cu Luis Alberto. Romanii au dominat întâlnirea, iar victoria cu 1-0 i-a urcat pe locul 6, cu 55 de puncte, însă Atalanta, echipa de pe locul 6, cu 54 de puncte, are două meciuri de jucat.

Verona este pe locul 15, cu 31 de puncte.