VIDEO | Cagliari - Empoli 0-2. Răzvan Marin, răpus de fosta echipă VIDEO | Cagliari - Empoli 0-2. Răzvan Marin, răpus de fosta echipă
VIDEO | Dorinel Munteanu, ieşire incredibilă la adresa propriului jucător VIDEO | Dorinel Munteanu, ieşire incredibilă la adresa propriului jucător
VIDEO | Liviu Ciobotariu a trăit la cote înalte remiza dramatică cu Gloria Buzău. ”Multe răsturnări de situaţii, am trecut de la agonie la extaz şi invers” VIDEO | Liviu Ciobotariu a trăit la cote înalte remiza dramatică cu Gloria Buzău. ”Multe răsturnări de situaţii, am trecut de la agonie la extaz şi invers”
Goran Djokovic, unchiul lui Novak Djokovic, a fost ales preşedinte al Federaţiei Sârbe de Tenis Goran Djokovic, unchiul lui Novak Djokovic, a fost ales preşedinte al Federaţiei Sârbe de Tenis
Mihai Stoica a lămurit situaţiile lui Lixandru şi Edjouma | EXCLUSIV Mihai Stoica a lămurit situaţiile lui Lixandru şi Edjouma | EXCLUSIV
VIDEO | Oţelul - Dinamo 1-1, în direct la Prima Sport 1. Maciel egalează imediat VIDEO | Oţelul - Dinamo 1-1, în direct la Prima Sport 1. Maciel egalează imediat

VIDEO | Leicester - Tottenham 1-1. Radu Drăguşin, rezervă într-un meci în care a marcat veteranul Jamie Vardy

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 20 aug 2024

Tottenham Hotspur a încheiat la egalitate luni seara, în deplasare, scor 1-1, cu formaţia Leicester City, în ultimul meci al primei etape din Premier League.

Londonezii au deschis scorul la Leicester, prin Pedro Porro, din pasa lui Maddison, în minutul 29. Golul egalizator al gazdelor a venit în minutul 57 şi a fost marcat de Jamie Vardy. 1-1, acesta a fost şi scorul final al meciului.

Fundaşul român Radu Drăguşin a rămas pe banca rezervelor, nefiind utilizat de antrenorul lui Tottenham, Ange Postecoglou.