Victor Becali a oferit răspunsul după acuzaţiile lui Mircea Lucescu: ”N-am nicio problemă cu Răzvan Lucescu!”

VIDEO | O nouă seară magică în Nations League VIDEO | O nouă seară magică în Nations League
Giedrius Arlauskis le urează bun-venit românilor în Lituania: ”Bine aţi venit în mocirlă!” Giedrius Arlauskis le urează bun-venit românilor în Lituania: ”Bine aţi venit în mocirlă!”
MM Stoica, uluit când a văzut fotografia cu Mircea Lucescu: ”Nu se poate!” | VIDEO EXCLUSIV

Dan Petrescu, la un pas să fie bătut de un jucător! Antrenorul s-a închis de frică în birou Dan Petrescu, la un pas să fie bătut de un jucător! Antrenorul s-a închis de frică în birou
Raul Florucz, prima declaraţie după ce a aflat că este dorit la naţională de Mircea Lucescu Raul Florucz, prima declaraţie după ce a aflat că este dorit la naţională de Mircea Lucescu

VIDEO | Lovitură pentru PSG! Accidentare groaznică suferită de Neymar. Brazilianul a ieşit de pe teren în lacrimi

PSG Publicat de Daian Cutu pe 19 feb 2023

PSG s-a impus dramatic contra celor de la Lille, cu scorul de 4-3, în Ligue 1. Campioana Franţei a marcat golul victorie, în minutul 90+5, după o lovitură liberă executată magistral de Lionel Messi.

Parizienii au revenit de la 2-3, dar victoria a fost umbrită.

PSG a suferit o pierdere de marcă în minutul 51. Neymar a suferit o accidentare dură şi a fost schimbat cu Ekitike. Starul brazilian a avut nevoie de intervenţia echipei medicale şi a părăsit terenul în lacrimi.

Nu se cunosc prea multe detalii despre gravitatea accidentării, dar este foarte probabil să fie vorba de ceva serios, deoarece Neymar a călcat strâmb.

• 17 goluri şi 15 pase decisive a reuşit brazilianul în acest sezon pentru PSG.