Eintracht Frankfurt – Bayern 3-3. Bavarezii s-au văzut egalaţi în minutul 90+4 Eintracht Frankfurt – Bayern 3-3. Bavarezii s-au văzut egalaţi în minutul 90+4
VIDEO | ”Jucătorii au personalitate”. Victorie mare obţinuă de Liviu Ciobotariu VIDEO | ”Jucătorii au personalitate”. Victorie mare obţinuă de Liviu Ciobotariu
VIDEO | Cristi Săpunaru a pus punctul pe i după înfrângerea suferită de Rapid! "Nu avem nicio şansă" VIDEO | Cristi Săpunaru a pus punctul pe i după înfrângerea suferită de Rapid! "Nu avem nicio şansă"
VIDEO | Marius Şumudică, foarte enigmatic. ”Veţi afla zilele viitoare” VIDEO | Marius Şumudică, foarte enigmatic. ”Veţi afla zilele viitoare”
Brighton - Tottenham 3-2. Radu Drăguşin, rezervă neutilizată Brighton - Tottenham 3-2. Radu Drăguşin, rezervă neutilizată
VIDEO | FCSB - Gloria Buzău 0-1, în direct la Prima Sport 1. Jipa, gol de generic VIDEO | FCSB - Gloria Buzău 0-1, în direct la Prima Sport 1. Jipa, gol de generic

VIDEO | Măldărăşanu, deranjat de maniera de arbitraj. ”Şi eu am văzut fault clar”

Hermannstadt Publicat de Daian Cutu pe 1 oct 2023

Hermannstadt a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 1-1, cu Rapid Bucureşti, într-un meci al etapei a 11-a din Superligă.

Marius Măldărăşanu s-a declarat deranjat de maniera de arbitraj.

”Consider că am pus presiune, am dat ritmul jocului, îmi felicit băieţii. Am pus presiune şi am terminat meciul în pressing. Cred că poate meritam mai mult victoria.

Anul trecut au fost foarte afectaţi pentru că nu ne reveneam, pe urmă şi-au revenit. Acum suntem mai bine, acel gol ne-a pus pe picioare. În primele 10-15 minute nu ne regăseam. Era normal să mergem peste ei, dar ne-am şi expus pentru că ei au jucă

Şi eu am văzut fault clar, este un brânci şi îşi creează un avantaj clar. După cate şi cu piciorul pe gheata lui, in punctul meu de vedere a fost fault la jumătatea terenului”,